KONST / Litografier / Färglitografi 12746075
nr 1274 6075
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/75, daterad -77. Motivet: 37x47 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:32:58
9/9 12:35:16
100 kr
9/9 13:36:39
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner